Loading...
HAKKIMIZDA

Abkay Grup 2007 yılında Abka AŞ ile Özkay Grup arasında yapılan bir ortak girişim ile kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı paylaşarak büyüme ilkesi ışığında Fujitsu Klima Sistemlerinin Türkiye Distribütörlüğü sorumluluğunu taşımaya yöneliktir. Firma Makine Mühendisi Süleyman Hilmi Hacıoğlu, Elektronik Mühendisi Özgür Boz ve Elektronik Mühendisi Gökay Tutulmaz ortak girişimi ile hayata geçmiştir. Yılların verdiği Klima ve Değişken debili klima sistemleri tecrübesi ve bilgi birikiminin kullanılacağı Abkay Grup geleceğe yönelik ciddi pazar payına sahip olmayı hedeflemektedir.

Fujitsu Japonya ile yapılan anlaşma gereği Fujitsu Klima sistemleri ve Değişken Debili Airstage V serisi merkezi klima sistemleri Türkiye tek yetkili distribütörü sorumluluğunu üstlenen firma kuruluşu ile beraber tüm sektör ihtiyaçlarına en hızlı en ekonomik ve en teknolojik çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. Abkay Grubun temel ilkesi ilk seferde doğru iş yapmaktır. Firma Merkezi İstanbul Abka Plaza’dır. Firma hizmet tesislerinde tüm iş ortaklarını ve proje uygulayıcılarını uygulamalı eğitimlere tutmayı hedeflemiştir.

 

Firmamız 5 yıllık gelişim hedefleri arasında;

* Pazarda ilk sıralarda yer almak
* Tercih edilebilirlik seviyesini yükseltmek
* Aranılır ve ulaşılabilir bir marka olmaktır.

 

Firmamız tüm hizmetlerini yıl sonu yayınlanacak olan yıllık performans raporları ile tüm paydaşlarına paylaşmayı planlamaktadır.

"Gurur Kaynağımız Size Sağladığımız Değerlerdir.."
©2020 - Company All Rights Reserved. TTR BİLİŞİM