Yükleniyor...
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Abkay Grup 2007 yılında iklimlendirme alanında bir mühendislik şirketi olarak Fujitsu’ nun Türkiye Distribütörlüğü amacıyla kurulmuştur. Geçmiş tecrübe ve sektör deneyimi sayesinde sektörde hızlı bir yere ulaşmış olan firma, 2010 yılında FUJITHERMA ismiyle kendi markasını oluşturmuş, bu isim altında geniş bir ürün yelpazesi oluşturarak taahhüt firmaları için önemli tedarikçiler arasına girmiştir. Özellikle profesyonel yönetime geçtiği son 2 yılda başarılı bir dönüşüm geçirerek önde gelen pazarlama şirketlerinden biri haline gelen Abkay Grup, İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçılar Derneği üyesidir. Abkay Grup iklimlendirme ürünleri alanında kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir.

* Split Klimalar
* Endüstriyel Split Klimalar (Kanal, Kaset, Yer-Tavan, Döşeme ve Salon Tipi)
* Multi Sistem Split Klimalar
* VRF Sistemleri (Heat Pump)
* VRF Isı Geri Kazanımlı Sistemler (Heat Recovery)
* DX Bataryalı Sistemler
* Chiller ve Fan Coil Üniteleri
* Havadan Suya Isı Pompaları
* Su Kaynaklı Isı Pompaları
* Çatı Tipi Paket Klimalar
* Hava Perdeleri
* Havalandırma Sistemleri (Klima Santrali, Isı Geri Kazanım Cihazı)

 

Vizyon:
“Kalite ve teknoloji öncelikli ürünler ile Türkiye pazarının iklimlendirme ihtiyaçlarını optimum fayda/maliyet ölçüsünde karşılayan ve iklimlendirme alanında daima uzmanlığına başvurulan bir mühendislik şirketi olmak.”


Misyon:
“Optimum fiyat/performans ürünleri ile doğru projelere doğru iklimlendirme sistemleri sağlayarak, çevreye ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara bağlı, müşteri memnuniyetini birinci ilkesi haline getirmiş bir organizasyon olmak için çalışıyoruz. Çünkü ülkemizin iklimlendirme alanında vasata zorlanmasını istemiyoruz, en gelişmiş cihazlarla, en düşük enerji tüketimlerini, en uygun fiyatlarla ve doğru projelendirmeler sunabilmek için çalışıyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Gurur Kaynağımız Size Sağladığımız Değerlerdir.."
©2019 - Firma Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM